Zwroty, wymiany i reklamacje

Zwroty, wymiany i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli

A) jesteś konsumentem

lub

B) jesteś osobą fizyczną, a umowa, którą zawarłeś z nami po 31 grudnia 2020 r. jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: movswear@gmail.com 

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: Wygodna 16H, 95-070, Krzywiec, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Lub do Paczkomatu InPost:

nr paczkomatu: LOD27M

Odbiorca: MOVSWEAR NATALIA GROCHAL

movswear@gmail.com

tel.: 539361356

Prosimy o dołączenie do przesyłki formularza zwrotu, który znajduje się tutaj

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik;
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za Twoją wyraźną zgodą przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu Cię przez nas o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Wymiany

Aby dokonać wymiany towaru zakupionego w naszym sklepie internetowym, należy wypełnić formularz wymiany i odesłać go razem z towarem na podany adres:

Paczkomat InPost:

nr paczkomatu: LOD27M

Odbiorca: MOVSWEAR NATALIA GROCHAL

movswear@gmail.com

tel.: 539361356

Kurier:

MOVSWEAR NATALIA GROCHAL

Wygodna 16H

95-070 Krzywiec

movswear@gmail.com

tel.: 691387322

Wymiany należy dokonać w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki. Wymieniane towary nie powinny mieć śladów użytkowania. 

Produkt można wymienić na dowolny - jeśli jest droższy niż zamówiony pierwotnie prosimy o kontakt mailowy w celu przesłania danych do przelewu różnicy cenowej. 

Wymiana towaru zostanie zrealizowana w przeciągu 14 dni od otrzymania przez nas towaru wraz z formularzem wymiany. 

Pierwsza wymiana zawsze jest darmowa. Prosimy o odesłanie produktu dowolną metodą na
swój koszt. My opłacamy przesyłkę z wymienionym towarem (od nas do klienta). Wymieniony towar wysyłamy z użyciem danych do wysyłki podanych przy pierwotnym zamówieniu.

Formularz wymiany w formacie PDF dostępny jest tutaj

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: movswear@gmail.com lub drogą pocztową na adres ul. Podchorążych 35C/16, 94-234 Łódź.

Jeśli nie jesteś konsumentem, odpowiadamy wobec Ciebie, w granicach prawem dopuszczonych, tylko do wysokości złożonego przez Ciebie zamówienia, w ciągu roku od wydania towaru. Poniższe postanowienia mają zastosowanie do konsumentów.

Wadliwy towar należy wysłać na adres: Wygodna 16H, 95-070, Krzywiec

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.