O NAS

MOVS wear powstało z połączenia miłości do ruchu, przyjaźni dwóch młodych dziewczyn, smykałki biznesowo-marketingowej oraz chęci pracy z ludźmi.

Nasza historia zaczęła się na sali treningowej, razem zaczynałyśmy trenować pole dance i nadal spotykamy się na treningach. Ćwiczymy pole dance nieprzerwanie od ponad 2 lat. Zawsze poszukiwałyśmy strojów dobrej jakości, z wysokiej klasy materiałów, dobrze wyglądających i w przystępnej cenie. Było nam ciężko znaleźć stroje, które spełniałyby wszystkie powyższe warunki, dlatego uznałyśmy, że to MY stworzymy takie produkty.

Kupując nasze stroje do pole dance i pole exotic wspierasz polskich konstruktorów odzieży, szwaczki, producentów materiałów i wiele innych firm zaangażowanych w finalny wygląd produktów. Każda osoba współpracująca z nami otrzymała godne wynagrodzenie za ciężką pracę, którą wykonała.

MOVS wear to nie tylko marka produkująca stroje do pole dance, ale również cała społeczność, która wokół niej się utworzyła. Możecie znaleźć nas na Instagramie oraz Facebooku i przekonać się, że to właśnie Wasze zdjęcia są jej ogromną częścią.

Wkładamy wiele serca w pracę nad marką, lubimy nasze produkty, ale to Was - nasze klientki uwielbiamy najbardziej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.